اخبار سامانه اطلاع رسانی کانون مهندسین ساری - کد خبر : 2844 مورخ:[1394-11-13 12:45:01]

»
»مصوبه شماره 515 مورخ 94/11/6
چاپ این صفحه

مهندسین اکرم جلیلی مولود محمودی و کامران صداقتی زاده جهت دریافت وام به بانک ملی معرفی شوند.

هزینه های مربوط به استفاده اعضای کانون از استخر دانشگاه آزاد ، حق التدریس اساتید سمینارها و کلاس های کانون پرداخت گردد.

سمینار استانی بازرسان گاز در روز 15/11/94 در محل باشگاه برق ساری طبق قرارداد برگزار گردد.

بابت برگزاری مسابقات تنیس روی میز کانون های استان به میزبانی کانون مهندسین ساری مبلغ معینی به صورت تنخواه در اختیار حسابدار کانون قرار داده شود.

با توجه به اتمام دوره یکساله هاست و دامین و مهلت ده روزه از تاریخ 94/11/3 و با توجه به اینکه سایت جدید کانون در حال حاضر بر روی این هاست قرار دارد و ضرورت نیاز به هاست پشتیبان نسبت به تمدید هاست و دامین Kanoonsari.com اقدام گردد.

هزینه ورودی مسابقه فوتسال کانون های استان به حساب کانون بابلسر جهت حضور تیم فوتسال کانون در مسابقه واریز گردد.

با توجه به حضور تیم فوتسال کانون در مسابقات فوتسال بین کانون ها و به درخواست سرپرست تیم مقرر گردید نسبت به تهیه 12 دست لباس ورزشی تا سقف معین بابت هر نفر با چاپ لوگوی کانون از فروشگاه طرف قرارداد کانون اقدام گردد. همچنین مبلغ معینی جهت ایاب و ذهاب و صبحانه و ناهار تیم به صورت تنخواه در اختیار آقای مهندس کاشی پور قرار داده شود.

با عنایت به درخواست بازرسین محترم در خصوص درج گزارش بازرس در دعوت نامه مجمع و با مذاکرات صورت گرفته با بازرس محترم براساس مشاوره انجام گرفته در جلسه مدیران محترم ادواری کانون در این رابطه و عدم امکان تغییر دستور کار مجمع براساس شرایط قانونی و قوانین جاری و اداره ثبت و موافقت بازرسین محترم مقرر گردید دستور کار مجمع نوبت دوم بدون تغییر باقی مانده و مطابق نوبت اول اقدام گردد.
با توجه به تهیه استعلام در خصوص طراحی و چاپ سررسید اختصاصی سال 95 کانون از مراکز 1- موسسه دایره خلاق، کانون تبلیغاتی آرا، کانون آگهی تبلیغات فن و هنر، موسسه دایره خلاق با ارائه پایین ترین قیمت پیشنهادی به عنوان برنده استعلام برگزیده شد و مقرر گردید برای تهیه 4000 جلد (چهارهزار جلد) سررسید جهت تنظیم قرارداد اقدام گردد.

پیش نویس نشریه شماره 47 کانون در جلسه مورد بررسی اعضای هیات مدیره قرار گرفت و کلیات آن با انجام اصلاحاتی مورد تایید قرار گرفت.

با توجه به پیشنهاد گروه تخصصی ترافیک به دلیل تعداد کم اعضا در این گروه و جهت پربارتر شدن این جلسات با حضور مهندس شروین بخشی و مهندس نگار جباری موافقت گردید.

با توجه به نیاز باشگاه کانون به یک دستگاه آب سرد کن و با عنایت به استعلام بعمل آمده از فروشگاه های عمران- لوازم خانگی امیر- و فروشگاه برودت نسبت به تهیه یک دستگاه آب سرد کن از فروشگاه عمران (فروش لوازم سردکننده) با کمترین مبلغ اقدام گردد.

حاضرین در جلسه:   

اعضای اصلی اعضای علی البدل بازرسین بازرس علی البدل
دکتر یاسر بهارفر مهندس محسن بدخشان مهندس سید محمد رضا تقوی مهندس سعید نصر
دکتر حسین معتقدی   مهندس محمد رضا سالارگرنا  
مهندس مهدی علیپور واوسری      
مهندس امیر ناصر محسنی ساروی
     
مهندس فاطمه کلبادی نژاد