اخبار سامانه اطلاع رسانی کانون مهندسین ساری - کد خبر : 2842 مورخ:[1394-11-13 12:40:01]

»
»مصوبه شماره 513 مورخ 94/10/22
چاپ این صفحه

حضور اعضای کمیسیون بررسی امور صنفی کانون با دعوت قبلی هیات مدیره در خصوص صورتجلسه کمیسیون و مذاکره در مورد صورتجلسه؛
سرگروه کمیسیون اعلام کردند که از موضوع جلسه اطلاع قبلی ندارند و وارد شدن به موضوع ذکر شده مربوط به این کمیسیون نبوده و همچنین در رابطه با موارد دیگر و حضور نمایندگان هیات مدیره در کمیسیون در جلساتی که مورد نیاز باشد، جهت رفع اشکال و ابهام و راه کارهای مورد نیاز کمیسیون را خواستار شدند.

مصوبات:

هزینه مربوط به اجاره تالار ونوس جهت برگزاری مراسم شب یلدا پرداخت گردد.

مهندس داود خورشیدی پاجی جهت دریافت وام به بانک ملی معرفی شوند.

در خصوص درخواست نمایندگان مسئولین آزمایشگاه های بتن عضو سازمان نظام مهندسی در شهرستان ساری و با عنایت به برگزاری جلسه مشترک با نمایندگان محترم آزمایشگاه ها (امضا کنندگان نامه) و نماینده دفتر نمایندگی ساری (آقای مهندس علیرضا محسنی) موضوع در جلسه هیات مدیره مطرح و براساس رسالت کانون در احقاق حقوق حرفه ای اعضا و به جهت ساماندهی وضعیت آزمایشگاه ها و اعلام همکاری دفتر نمایندگی در این خصوص با کلیات موضوع موافقت گردید و مقرر گردید نمایندگان این مجموعه ضمن تنظیم پیش نویس تفاهم نامه

در جلسه آتی به منظور بحث و تبادل نظر بیشتر به هیات مدیره ارائه دهند.

براساس پاسخ نامه کانون به سازمان نظام مهندسی با موضوع اعلام آمادگی کانون جهت میزبانی مسابقات تنیس روی میز استانی مقرر گردید ورودیه برای هر نفر شرکت کننده به مبلغ 1.000.000 ریال و زمان برگزاری مسابقات برای آقایان 15 و 16 بهمن ماه سال جاری و زمان برگزاری مسابقات برای بانوان 30 بهمن سال جاری باشد و همچنین کلیه مکاتبات و مبالغ ورودی به حساب اعلامی توسط کانون ساری به کلیه کانون ها صورت پذیرد.

با توجه به صورتجلسه شماره 40 کمیسیون رفاه کانون و بررسی و مذاکره با خانم تیموریان بابت روانشناسی و مشاوره با ویزیت 50% تخفیف برای اعضا و خانواده هایشان قرارداد منعقد گردد.

با عضویت خانم مهندس مینا اصغر نژاد در کانون موافقت گردید.

با عنایت به طرح موضوع درخواستی گروه ورزش تیم شنا جهت برگزاری یک دوره مسابقات شنا در سنین مختلف در سطح استان به میزبانی شهرستان ساری به مناسبت گرامیداشت روز مهندس در صورت تامین اعتبار لازم از محل حق ورودی تیم ها مورد موافقت قرار گرفت .

با توجه به نیاز کانکس باشگاه کانون (محل استقرار نگهبان باشگاه) به تعمیر مقرر گردید با توجه به بررسی و استعلام شفاهی بعمل آمده آقای شهری نسبت به تعمیر کانکس اقدام نماید.

آقای مهندس شهرام قاهری جهت دریافت وام به بانک ملی معرفی شوند.

در خصوص شارژ سیستم نرم افزار ارسال پیامک کانون به مبلغ معین اقدام گردد.

مقررگردید برای تیم تنیس روی میز کانون جهت حضور و میزبانی مسابقه تنیس روی میز کانون ها برای هر نفر یک دست لباس ورزشی تا سقف معین از فروشگاه طرف قرارداد کانون اقدام گردد.

با توجه به صورتجلسه شماره 33 شورای هماهنگی کانون های مهندسین استان مقرر گردید مبلغ 2.000.000 ریال جهت هزینه های جلسات و هماهنگی های لازم به حساب دبیرخانه شوراها ( کانون بابلسر) واریز گردد.

در خصوص پیشنهاد های کمیسیون ورزش مقرر گردید نسبت به اعلام و برگزاری دوره امداد و نجات اقدام گردد و با درخواست نصب آنتن روی تور والیبال باشگاه موافقت گردید و همچنین با خرید 2 عدد توپ برای تیم فوتسال کانون موافقت گردید.

مقرر گردید جهت بررسی و تنظیم بودجه 95 پیشنهادی هیات مدیره (طبق اساسنامه کانون) از مهندسین علی توکل، شعبان مرادی، مهدی علیپور خزانه دار کانون) محسن بدخشان، مسعود نظری دعوت بعمل آید.

با توجه به درخواست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با برگزاری دو دوره آموزشی توسط کانون برای کارشناسان بنیاد مسکن موافقت گردیده و اقدام گردد.

حاضرین در جلسه:   

اعضای اصلی اعضای علی البدل
دکتر یاسر بهارفر مهندس محسن بدخشان
دکتر حسین معتقدی  
مهندس مهدی علیپور واوسری  
مهندس امیر ناصر محسنی ساروی
 
مهندس فاطمه کلبادی نژاد