اخبار سامانه اطلاع رسانی کانون مهندسین ساری - کد خبر : 2340 مورخ:[1394-02-10 04:01:01]

»
»مصوبه شماره 475 مورخ 94/2/8
چاپ این صفحه

با عضویت مهندسین امیررضا رشیدی آلاشتی، آرمین احمدی گرجی، جواد گزمه، مسعود احمدی گرجی، علیرضا اکبری، پویا عمرانی، پویا عربی، مجید زلیکانی، مهرنوش موسوی، محمد حسین پور، مهدی رضائی، علی پور عمران، امید منصوری هانیس، علی بوند در کانون ساری موافقت گردید.

با انصراف مهندس معصوم معصومی از عضویت کانون بدلیل عضویت در کانون کاردان ها با اظهار خودشان موافقت گردید.

مقرر گردید نسبت به خرید 1500 عدد بلیط از مجموعه ورزشی استخر ایثار اقدام گردد.
مقرر گردید در مورد ارائه بن یارانه به بانوان مهندس برای استفاده از باشگاه های ورزشی ارائه بلیط صرفا به تعداد 2 عدد (دو عدد) به هر عضو ارائه گردد. یک عدد برای مهندس عضو خانم یا همسر عضو و یک عدد برای (فرزند یا مادر و یا خواهر) ضمن اینکه دو بلیط به انتخاب عضو می تواند از هر باشگاه باشد ولی در هر حال فقط دو عدد در اختیار فرد در هر ماه قرار  می گیرد.

با توجه به تصمیم هیات مدیره مبنی بر افتتاح باشگاه در سیزدهم خرداد ماه سال جاری، مصادف با میلاد مبارک امام زمان (ع) مقررگردید برای نشان دادن این حرکت بزرگ و همکاری و حمایت همه جانبه اعضای کانون در ساخت این مجموعه عظیم، نسبت به اطلاع رسانی و پوشش کامل خبری آن در سطح شهرستان ، استان یا کشور به طرق مختلف از قبیل کنفرانس خبری هیات مدیره، تهیه کلیپ برای پخش در صدا و سیما مصاحبه با نشریات و جراید بیلبوردهای شهری یا بین شهری یا بین شهری و .. تا سقف مبلغ معینی از محل بودجه فرهنگی سال 94 اقدام گردد.

با توجه به تصمیم هیات مدیره مبنی بر ارائه خدمات رفاهی به اعضا در خصوص اسکان در نواحی ساحلی و مشهد مقدس در سال 94 و برنامه ریزی به منظور تنظیم بودجه سال 94، برای آن مقررگردید گروهی به نمایندگی از کانون برای بررسی شرایط و مبالغ ریالی ارائه این خدمات به مشهد مقدس اعزام گردند و نتیجه را جهت بررسی به هیات مدیره ارائه دهند.

مقرر گردید برای مهندسین عضو کانون که در سال 93 حداقل 3 بار در برنامه های کوهنوردی (گلگشت و کوه) شرکت کردند بیمه ورزشی تهیه گردد و همچنین اطلاع رسانی گلگشت ها به صورت عمومی انجام گیرد. از حضور افرادی که برای حضور در برنامه کوه از قبل ثبت نام نکرده اند ممانعت بعمل آید.

مقرر گردید با مدیریت سالن ورزشی رودپی (زمین چمن) بابت استفاده از زمین ورزشی و تمرین مهندسین در روزهای شنبه ساعت 21 الی 22:30 از تاریخ 94/1/1 لغایت 94/6/31 بابت ورزش فوتسال آقایان قرارداد منعقد گردد.

 با عنایت به موضوعات و مشکلات مرتبط در حوزه مهندسان مجری عضو کانون و به منظور خدمات رسانی هر چه بهتر به این اعضای محترم مقرر گردید کمیسیون جدیدی با عنوان کمیسیون مجریان در کانون تشکیل گردد.همچنین آقای مهندس علیپور به نمایندگی هیات مدیره پیگیری لازم در این خصوص انجام داده و اعضای کمیسیون را به هیات مدیره پیشنهاد داده و نیز برنامه ریزی های آتی آن را تدوین نمایند.

مقررگردید اقلام مورد نیاز تیم فوتسال 1- توپ فوتسال یک عدد، کاور رنگی 12 عدد دو بسته شش تایی در دو رنگ مختلف، کرنومتر دیجیتالی یک عدد، تلمبه یک عدد، خریداری و در اختیار تیم فوتسال قرارداده شود.

در خصوص موضوع نامه دفتر نمایندگی در مورد برنامه سفر علمی تفریحی شیراز با توجه به برنامه ریزی های بعمل آمده کانون برای بازدیدهای سال 94 به مناطق دیگر کشور و با توجه به عدم برنامه ریزی مالی کانون برای این بخش مقرر گردید به تعداد 25 نفر از مهندسان عضو کانون به ترتیب اولویت ثبت نام و عدم دریافت یارانه کانون در سفرهای قبل پس از مراجعه از سفر موصوفه و تایید دفتر نمایندگی در خصوص حضور آن ها و تایید مدیر اجرایی تعلق گیرد.

در خصوص صورتجلسه گروه تخصصی مکانیک و برنامه آموزشی سال 94 کانون با برگزاری جلسه هم اندیشی بازرسین گاز در اردیبهشت ماه موافقت گردید.

مقرر گردید به جهت بررسی و برنامه ریزی بودجه سال 94 کانون کمیسیون بودجه با حضور مهندسین مهدی علیپور، علی توکل، محسن بدخشان، محمودرضا بریمانی، شعبان مرادی، غلامعلی روشناس، و کامبیز نیکزاد تشکیل و اقدام به برنامه بودجه کانون نمایند و جهت تایید به هیات مدیره کانون ارائه گردد.

مقرر گردید در خصوص تداوم و ارتقای همکاری های فی مابین از جمله ارائه خدمات و تسهیلات بانکی به اعضای کانون تفاهم نامه ای با بانک ملی تنظیم و منعقد گردد.

صورت وضعیت موقت شماره ده مشاور پروژه باشگاه و تعدیل موقت شماره 2 مربوط به صورت وضعیت های موقت (یک الی چهار) شرکت پیمانکار پروژه باشگاه پس از کسر کسورات قانونی طی دو قسط پرداخت گردد.

مقرر گردید جهت ایاب و ذهاب مهندسین معمار عضو کانون جهت شرکت در مراسم روز  معمار در بابلسر سرویس در اختیار قرار گرفته و به اعضا با ارسال پیامک اطلاع رسانی گردد.

مقرر گردید جهت تمرین فوتسال و والیبال اعضای کانون با باشگاه ورزشی شهید دهقان مخابرات شهرستان ساری از تاریخ 941/16 لغایت 94/3/31 هفته ای دو جلسه در روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 19 الی 20:30 جمعا به مدت 23 جلسه قرارداد منعقد و پرداخت گردد.

نقشه های اصلاحی تابلوهای برق باشگاه که توسط مهندس مشاور کولاب سازه شمال تهیه شده بود مورد تایید کمیته فنی باشگاه کانون قرار گرفت و مقرر گردید به پیمانکار ابلاغ گردد.

حاضرین در جلسه:

اعضای اصلی اعضای علی البدل بازرسین بازرس علی البدل
دکتر یاسر بهارفر مهندس محسن بدخشان مهندس محمد رضا سالارگرنا  مهندس سعید نصر
دکتر حسین معتقدی  
 
مهندس مهدی علیپور واوسری      
مهندس امیر ناصر محسنی ساروی
     
مهندس فاطمه کلبادی نژاد