اخبار سامانه اطلاع رسانی کانون مهندسین ساری - کد خبر : 2317 مورخ:[1394-02-02 10:03:01]

»
»مصوبه شماره 474 مورخ 94/2/1
چاپ این صفحه

مهندسین  سید ضیاء الدین سیدی و مهدی فریور جهت دریافت وام به بانک معرفی گردند.

جهت تهیه طرح توجیهی باشگاه فرهنگی ورزشی کانون در راستای اخذ وام از بانک ملی مقرر گردید ضمن ترک تشریفات به جهت کمبود وقت برای اخذ وام از آقای جاودان به عنوان برگزیده جهت تنظیم طرح توجیهی باشگاه کانون دعوت و قرارداد منعقد گردد.

با توجه به استعلام بعمل آمده بابت خرید و نصب سپتیک تانک فاضلاب مربوط به پروژه باشگاه ورزشی کانون از شرکت های هوراب صنعت شمال و شرکت ساختمانی سپیداب کناره و شرک توان تهویه شمال با شرکت هوراب صنعت شمال با قیمت ارائه شده، قرارداد منعقد گردد.

مقرر گردید تا سقف مبلغ 200.000 ریال (دویست هزار ریال) جهت تقدیر از بانوان مهندس عضو کانون هدیه ای به رسم یادبود برایشان تهیه و توسط پست برایشان ارسال گردد.

تعداد 1500 عدد بلیط سونای لاله به مبلغ هر بلیط 80.000 ریال (هشتاد هزار ریال) تهیه گردیده و با همین مبلغ در اختیار اعضای کانون قرار داده شود.

مقرر شد طراحی و صفحه آرایی زمستان 93 و بهار 94 نشریه داخلی کانون با توجه به عملکرد مناسب دفتر فنی هورنگ و تایید کمیسیون نشریه با ترک تشریفات به آقای عرب خزائلی به مبلغ معین واگذار گردد.

مقرر گردید  جلسه معارفه اعضای جدید کانون با هیات مدیره در تاریخ های 2/15 ، 5/13، 7/14، 9/17، و 94/11/6 برگزار گردد در صورت تغییر زمان برنامه اطلاع رسانی مناسب انجام گردد.

مقرر گردید بابت برنامه های ورزشی (قرارداد های بهره برداری انفرادی اعضا از باشگاه های ورزشی) رشته های یوگا، ایروبیک، هیپ هاپ و غیره مخصوص بانوان به طور یکسان و هماهنگ یارانه ای به مبلغ 200.000 ریال به ازای هر نفر در ماه پرداخت گردد.

مقرر گردید با توجه به نیاز کانون در مقوله مالی و اقتصادی نسبت به شناسائی و عقد قرارداد با یک مشاور اقتصادی مناسب و متبحر در سال جاری اقدام گردد.

مقرر گردید مجمع عمومی عادی کانون در تاریخ 94/3/17 در محل کانون و در صورت عدم تشکیل، مجمع عمومی عادی نوبت دوم در تاریخ 94/3/31 با پذیرایی به صرف افطار برگزار گردد.

مقرر گردید پیامک به اعضا جهت اخذ نظرات و پیشنهادات آن ها برای برنامه و بودجه سال 94 کانون ارسال گردد.

با توجه به اعلام آمادگی مدیریت کانون آگهی و تبلیغات آرا آقای بابک جاهدی در رابطه با خدمات مشاوره رایگان به کانون اقدام لازم انجام گردد.

مقرر گردید جمعا مبلغ مالیات بر ارزش افزوده صورت وضعیت های شماره یک و دو و سه قرارداد شرکت پیمانکار باشگاه کانون پرداخت گردد.

مقرر گردید جمعا مبلغ ارزرش افزوده صورت وضعیت های شماره یک الی نه شرکت مهندسین مشاور کولاب سازه شمال، مشاور باشگاه کانون پرداخت گردد.

با عنایت به بررسی های صورت گرفته توسط اعضای هیات مدیره مقرر گردید تفاهم نامه همکاری با فروشگاه ورزشی سای المپیک با اعمال 10% تخفیف برای اعضا و حداقل 10% تخفیف برای تیم های ورزشی کانون منعقد گردد.

مقرر گردید پس از عقد تفاهم نامه مذکور کلیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز همه ی تیم های ورزشی کانون پس از اعلام نیاز نماینده تیم های ورزشی و تصویب در هیات مدیره با ارائه معرفی نامه کتبی حاوی هولوگرام فقط از فروشگاه ساری المپیک خریداری و در اختیار نماینده بازیکنان تیم ها قرار گیرد و هیچ گونه پرداختی خارج از سوی امور مالی به افراد به صورت موردی صورت نگیرد.

مصوب گردید با آکادمی یوگای مازندران و باشگاه ورزشی صفری و معراج جهت استفاده اعضا و خانواده آن ها جهت استفاده از خدمات ورزشی ارائه شده توسط این باشگاه ها قرارداد همکاری از تاریخ 1/2/94 تا پایان سال به مبالغ 420.000 ریال باشگاه شماره یک آکادمی یوگا (شعبه فرهنگ) و 500.000 ریال برای باشگاه شماره دو آکادمی یوگای مازندران (شعبه پیوندی) و مبلغ 350.000 ریال برای باشگاه صفری و مبلغ 380.000 ریال باشگاه معراج بابت هر نفر در هر ماه قرارداد منعقد گردد.

مقرر گردید به مناسبت روز معمار مسابقه ای جهت تهیه نقشه های سردر ورودی و پیش فضای ورودی باشگاه کانون به مهندسین معمار فراخوان داده شود.

حاضرین در جلسه:

اعضای اصلی اعضای علی البدل بازرسین
دکتر یاسر بهارفر مهندس محسن بدخشان مهندس سید محمد رضا تقوی
دکتر حسین معتقدی   مهندس محمد رضا سالارگرنا
مهندس مهدی علیپور واوسری    
مهندس امیر ناصر محسنی ساروی
   
مهندس فاطمه کلبادی نژاد