اخبار سامانه اطلاع رسانی کانون مهندسین ساری - کد خبر : 2246 مورخ:[1393-12-17 12:30:01]

»
»مصوبه شماره 469 مورخ 93/12/16
چاپ این صفحه

 با توجه به درخواست حسابدار کانون مبنی بر افزایش تنخواه حق الزحمه های مهندسین که مبالغ کمتر از یک میلیون ریال (1.000.000 ریال) می باشد به صورت نقدی و از محل سرفصل جدیدی تحت عنوان تنخواه حق الزحمه نقدی مهندسین پرداخت شود، موافقت گردید.

هزینه های مربوط به خرید جوایز مراسم همایش کوهنوردی به مناسبت روز مهندسی، خرید، نصب و راه اندازی شش عدد آنتی ویروس اوریجینال، اشتراک شش ماهه روزنامه های بشیر، همشهری، جام جم و یک ماه نشریه وارش و شمال سبز، هزینه  هاست و دامین خریداری شده جهت وبسایت کانون، خرید لباس ورزشی تیم پینگ پنگ، تهیه کلیپ برنامه های کانون و باشگاه کانون و دستمزد مربی تیراندازی پرداخت گردد.

مقرر گردید جهت معرفی کاندیداهای هیات مدیره مازند نظام عضو کانون ساری از طریق درج عکس و اطلاعات در سایت کانون، نصب بنر تبلیغاتی در حیاط کانون، برگزاری جلسه معارفه در کانون و همچنین ارسال پیامک به اعضا انجام پذیرد.

مقرر گردید جهت تقدیر از کمیسیون ها و گروه های تخصصی کانون، مراسمی در فروردین ماه سال 94 برنامه ریزی گردد.

با عضویت مهندسین فریبا رضوانی، مهسا ابراهیمی، سید الیاس دلاوری، سیده پونه قریشی، فرحناز گرامی، علیرضا ضیغمی ، کاوه شعبان نژاد در کانون موافقت گردید.

با درخواست مهندس مسعود قهاری مبنی بر لغو عضویت از کانون ساری به دلیل انتقال از ساری به قائمشهر موافقت گردید.

با توجه به درخواست خانم هلیا گوران اوریمی، فعلا از ایشان به صورت مهمان در کمیسیون نشریه دعوت گردد.

با کلیات تشکیل کمیته مدیریت بحران در کانون موافقت گردید و مهندس نصر به نمایندگی از هیات مدیره در مورد راهکارهای کمیته و همچنین اعضای کمیته پیشنهاد خود را به هیات مدیره اعلام نمایند.

مبلغ واریزی به حساب کانون بابت فروش بلیط کنسرت آقای علیرضا قربانی به مهندس شریعت به عنوان نماینده گروه پرداخت گردد.

با کلیات تشکیل کارگروه زیباسازی در گروه معماری کانون و همچنین تشکیل تیم کامل از تخصص های مختلف در این زمینه حتی غیر عضو کانون، موافقت گردید.

حاضرین در جلسه:

اعضای اصلی بازرسین
دکتر یاسر بهارفر مهندس محمد رضا سالارگرنا
مهندس مهدی علیپور واوسری  
مهندس امیر ناصر محسنی ساروی
 
مهندس فاطمه کلبادی نژاد